Panasonic ES LV95S803

• 1.Dobrá cena
    • 2.Lacnejšie náhr. diely
    • 3.Rýchle oholenie mokrou aj suchou cestou
    • 1 Menej prehľadný návod hlavne čistenie

Mal som Philips,Braun,Remington aj Panasonic a ten jednoznačne vedie.Odporúčam pred holením použiť vodu Olimon

• , zakúpené v MADER

• Tichý, rýchle a hlavne kvalitné holenie.
    • Neexistuje.

Doteraz som vlastnil samé Brauny triedy 6 a 7. No tento strojček je iný level. Škoda, že som zn. Panasonic neskúsil skôr. Braun mu nesiaha ani po členky. To je môj názor. Uvidíme koľko vydrží.

• , zakúpené v MADER

• najlepší holiaci strojček na svete,lepšie holenie ako zo žiletkami,a rotačny odierač kože philips mu nesiaha ani po členky
    • absolutne nič

vyborny ,som absolutne spokojny

Holiaci systém
planžetové
Druh napájania
akumulátorové
Indikátor nabíjania
Cestovný zámok

Panasonic ES-LV95 je špičkový holiaci strojček s nekompromisnou konštrukciou, kvalitou holenie a čistiacou stanicou pre komfortné údržbu. Pri používaní holiaceho strojčeka Panasonic ES-LV95 bude Vaša tvár hladká bez zbytočného podráždenia.

Wet&Dry

Dajte zbohom podráždeniu po holení. S holiacim strojčekom Panasonic ES-LV95 si môžete vybrať medzi šetrným suchým alebo osviežujúcim mokrým holením. Na holenie môžete použiť penu  či gél.

Automatický čistiaci systém

Váš strojček bude vždy perfektene pripravený na ďalšie oholenie a jediné čo treba urobiť je vložiť ho do čistiacej stanice, ktorá strojček sama vyčistí, vysuší a nabije.

Päťprvková holiaca hlava

Päťprvková holiaca hlava si poradí so všetkými druhmi chĺpkov. Ležiace, krátke, dlhšie, v rôznych smeroch, tieto všetky chĺpky strojček oholí.

Multi-Flex ™ hlava  Holiaca hlava je pohyblivá v mnohých smeroch, takže sa môže prispôsobiť všetkým kontúram vašej tváre.

Holiaci senzor

Automatický holiaci senzor detekuje hustotu chĺpkov & nbsp; a nastavuje otáčky tak aby oholenie bolo v každej situácii rýchle a pohodlné.

Flexibilné planžety

Holiace planžety sú pohyblivé, takže sa prispôsobia každej nerovnosti a kontúre tváre.

Zastrihávač

So zastrihávačom perfektne zarovnáte fúzy alebo kotlety.   100 % vodotesný

Strojček je úplne vodotesný, takže ho môžete podľa potreby oplachovať pod tečúcou vodou.

Zobrazenie stavu strojčeka

Vďaka podrobnému displeju máte vždy informáciu o stave strojčeka.

Pokiaľ by Vám viac vyhovoval iný typ holiaceho strojčeka a neviete si rady s výberom, tak sa na nás neváhajte obrátiť, radi Vám pomôžeme.

Vlastnosti holiaceho strojčeka Panasonic ES-LV95

• Mokré holenie: áno

Napájanie

• Druh batérie: Li-Ion
  • Druh prevádzky: batériová
  • Automatické prispôsobenie napájaciemu napätiu: áno (100 - 240 V)

Ďalšie

• 2.Lacnejšie náhr. diely
    • 3.Rýchle oholenie mokrou aj suchou cestou
    • 1 Menej prehľadný návod hlavne čistenie

• , zakúpené v MADER

• Tichý, rýchle a hlavne kvalitné holenie.
    • Neexistuje.

• absolutne nič