Philips RQ 1185/21

Zastrihávací nástavec

• , zakúpené v OKAY.sk

• Bohaté príslušenstvo, malý, jetclean funguje super. Pekný dizajn, v kúpeľni vynikne :-) Prve oholenie ešte nebolo to pravé orechové, aspoň som mal ten dojem. Teraz po dvoch týždňoch používania a natrenovania holenia všetko v poriadku.Chce to iba prax.
    • Zatial nič

Strojček s cistiacou stanicou za super cenu.

• Vsetko co som od neho ocakaval splnil
    • nic

Dobra cena a dobre prislusenstvo

• dobrá cena
    • kvalitné holenie
    • jednoduchá údržba

hlavným dovodom zakúpenia výrobku bola jeho cena a funkcia samo čistenia a samo mazania čo ma najviac oslovilo v porovnaní s podobnými drahšími výrobkami.

Zastrihávací nástavec

Strojček má možnosť voľby medzi suchým alebo osviežujúcim mokrým holením, vhodným pre citlivú pokožku. Vďaka konštrukcii holiacej hlavy s technológiou GyroFlex 2D sa strojček prispôsobí krivkám vašej tváre a oholí normálnu bradu aj najkratšie strnisko.

Pre väčšie pohodlie po holení Philips RQ1185 obsahuje systém Jet Clean, ktorý Váš strojček automaticky čistí, premazáva a nabíja. Vďaka tomu máte strojček vždy pripravený v najlepšom stave.

Prednosti holiaceho strojčeka Philips RQ1185

GyroFlex 2D. Systém GyroFlex 2D pre kopírovanie obrysov tváre v tomto holiacom strojčeku sa ľahko prispôsobí všetkým krivkám na tvári a pri dokonalom oholení súčasne minimalizuje tlak na pokožku a jej podráždenie.

Systém Aquatec. Suché a mokré tesnenie Aquatec holiaceho strojčeka ponúka možnosť voľby spôsobu holenia. Môžete sa pohodlne oholiť na sucho alebo osviežujúce mokré holenie s využitím gélu alebo peny pre zvýšené pohodlie pokožky.

Plne umývateľný. Stačí vysunúť holiacu hlavu a môžete ju dôkladne opláchnuť pod tečúcou vodou..

Použitie bez kábla – 50 minút. Úsporná a výkonná líthiovo-iónová batéria vám poskytne viac oholení na jedno nabitie. Po hodinovom nabíjaní poskytne viac ako 50 minút holenia. Po 3minutovom nabíjaní budete mať dosť energie na jedno oholenie.

Informačný display. Viacúrovňový displej LED zobrazuje indikáciu slabej batérie, výmeny novej hlavy a aktívneho cestovného zámku. Cestovný zámok zamedzuje výrobku, aby sa náhodne zapol. Stlačením akéhokoľvek tlačidla na 3 sekundy aktivujete cestovný zámok, takže sa výrobok nemôže náhodne zapnúť. Symbol červeného zámku indikuje aktívny cestovný zámok.

Holíte aj zastrihujete. Strojček obsahuje zastrihávací nadstavec s možnosťou nastavenia 5 dĺžok strihu.

Špecifikácia

Holiaci systém:

Kopírovanie obrysov. Systém GyroFlex 2D na kopírovanie obrysov tváre

Systém DualPrecision holí dlhšie chĺpky aj krátke strnisko. 1. Medzery holia dlhú bradu. 2. Otvory holia strnisko.

Lift & Cut. Technológia Super Lift & Cut  je systém s dvojitou čepeľou, ktorý je súčasťou holiaceho strojčeka Philips, nadvihuje bradu pre pohodlné holenie pod úrovňou pokožky.

Pohodlie pokožky. Systém SkinGlide s nízkym trením pri tomto holiacom strojčeku sa ľahko pohybuje po pokožke a umožňuje obzvlášť hladké a jednoduché holenie.

Úprava účesu. Presný zastrihávač šetrný k pokožke, ktorý Vám umožní zastrihnutie brady od 0,5 mm po 5 mm.

Jednoduché použitie

• Nabíjanie: 1 hodina, nabíjací, rýchle nabíjanie za 3 minúty na jedno oholenie.
  • Doba holenia: až 50 minút.
  • Displej: dvojúrovňový ukazovateľ nabitia batérie, indikátor plného nabitia batérie, indikátor vybitia batérie, indikátor nabíjania, indikácia rýchleho nabíjania.
  • Čistenie: umývateľný.
  • Jet Clean: obsahuje čistiacu jednotku Jet Clean.

Design

Povrchová úprava: dekoratívny prstenec z lešteného chrómu.

Spotreba

Cestovné puzdro

Čistiaca kefka

Ochranný kryt

• Zatial nič

Strojček s cistiacou stanicou za super cenu.

• Hľadáte holiaci strojček za najlepšiu cenu ? Pozrite sa na porovnanie najlepších cien v obchodech.Recenze bieleho tovaru...

Zobraziť celú recenziu na bieleelektro.eu

• Vsetko co som od neho ocakaval splnil

• jednoduchá údržba

• , zakúpené v Shoppie.sk

OK

• , zakúpené v Electro World

• Kvalitné holenie.Pomer kvalita- cena dobr

Verím holiacim strojčekom Philips.

• , zakúpené v Andrea Shop

manžel je spokojný

• Zo strojčekom som naozaj veľmi spokojný.
    • Kvalitne holenie na mokro,lachko sa klže po pokožke,vyborne oholi aj tažke dostupne miesta na krku.Oholí naozaj hladko.
    • Čistiaca suprava nad mierov som snou spokojny.
    • Bateria mi vydrži 8 holení,čiže uplne super.
    • Na suche holenie mám trochu podraždenú pokožku,treba si len zvyknuť,neholí tak hladko ako žiletka.Zastrihavač nieje moc kvalitny od neho som čakal trošku viac.

Nato že to je môj prvy eletricky holiaci strojček som spokojný,kúpa to bola vyhodna za strednu cenu,obaval som sa ake to bude ale spokojnosť :) Vrelo odporučám

• dlho som váhala medzi dvomi značkami ale nakoniec som sa rozhodla pre túto značku, spokojnosť manžela s výrobkom je maximálna
    • veľmi slabý návod na používanie pre menej zdatných
    • zákazníkov

veľmi rýchle oholenie, vysoká kvalita čistenia

Neocakaval som, ze to bude tak dobre holit. :-) Bol som cely zivot zvyknuty na ziletky a toto ma prijemne prekvapilo. Uvidime ako dlho vydrzia noze v dobrej kondicii. Nove stoja totizto polovicu ceny celeho strojceka. :-(