Remington F 3800

planžetové

• , zakúpené v OKAY.sk

• Spoľahlivý
    • Nič proti

Vyskúšal som už viac značiek, ale tento strojček mi vyhovuje.
    Oholí rýchlo a hladko.
    Používam ho denne a odporúčam ho aj ostatným.
    Kúpil som tento typ preto lebo tento konkrétny typ už mám.

• , zakúpené v edsi.sk

bezproblémové holenie pri mojom strnisku, ja doporučujem

Výborný pomer ceny, výkonu a efektívnosti

Holiaci systém
planžetové

Zdokonalený uhol čepele Optimálny uhol zabezpečí rýhlejšie, dokonalejšie a jemnejšie oholenie. Nízkoprofilové planžety Špeciálne navrhnutý strihací systém pre rýchlejšie a dokonalejšie oholenie

• Dvojitá planžeta

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v OKAY.sk

• Spoľahlivý
    • Nič proti

Vyskúšal som už viac značiek, ale tento strojček mi vyhovuje.
    Oholí rýchlo a hladko.
    Používam ho denne a odporúčam ho aj ostatným.
    Kúpil som tento typ preto lebo tento konkrétny typ už mám.

• Hľadáte holiaci strojček za najlepšiu cenu ? Pozrite sa na porovnanie najlepších cien v obchodech.Recenze bieleho tovaru...

Zobraziť celú recenziu na bieleelektro.eu

• celé zle...už som sa druhýkrát popálil s touto akože značkou.
    • Na moje ospravedlnenie treba uviesť že to bol darček.
    • Po druhom holení ktoré trvalo nekonečných 5 min mi zostalo na tvári ochlpenie čo mi pripomínalo niečo medzi Planetou opíc a dvojtýždnovým pobytom v Afganistáne. Skúšal som meniť uhol, držanie hovoriac si že predsa to nemôže byť taký šunt. Omyl...je.Len tak pre poriadok som štyridsiatník, takže som už čo to vyskúšal. Ale Remington by si mal dať ako motto vderžaj pioner.

Nekupovať ani keby to bolo zadarmo. Jedine že máte trpezlivosť a žiletky ktorými sa následne doholíte. Zlatý Braun a Panasonic. Tie pozitívne recenzie asi píšu priamo Eshopy inak si to neviem vysvetliť. A ešte odkaz pre pani z Euronics ktorá prehovorila moju polovičku na kúpu. Argument typu, teraz to všetci kupujú nie je zrovna féroví. Ak všetci skočia do studne prosím milú pani aby neskákala...

• , zakúpené v edsi.sk

bezproblémové holenie pri mojom strnisku, ja doporučujem

• Oholiť sa na krku aj pri každodennom holení bol aspoň pre mňa veľký problém a mal som chuť hodiť strojčekom o zem

škoda peňazí

Výborný pomer ceny, výkonu a efektívnosti

• cena ako hracka
    • po 3 dnoch uz krk neoholi. material asi z blata.

Kupil som ho na zaklade recenzie e bay . Zakupeny bol vsak na slovensku . Pre vych. europu asi ina norma pre material na nože.