Remington XR1350

Doba nabíjania
90 h
Rýchlonabíjanie
Indikátor nabíjania

Strojček XR1350 prináša doteraz najlepšiu technológiu holenia od Remington. Mimoriadne výkonná batéria, možnosť holenia v sprche aj na sucho, zastrihávač fúzov a bohaté príslušenstvo z Remingtonu XR1350 robí ideálnu voľbu, ktorá Vám zaistí kvalitné a bezproblémové oholenie.

Výhody holiaceho strojčeka Remington XR1350

Mimoriadne výkonná holiaca hlava, ktorá sa prispôsobí kontúram tváre

Možnosť holenia na mokro s gélom pre maximálnu šetrnosť

Detailný zastrihávač ComfortTrim na vytvorenie unikátneho štýlu

Pozrite si ako funguje technológia HyperFlex

Vlastnosti strojčeka Remington XR1350

• Tichy
    • Vydrz baterie
    • Kvalita holenia
    • Nic

Takze rozhodoval som sa medzi Philipsom a Remingtonom a urobil som dobre....mal som obavy kedze philips je rozsirenejsia znacka a tak, no remington ma prijemne prekvapil. Je lacnejsi pokial porovnate strojceky rovnakych parametrov. Kvalita holenia je fakt ze skvela, nemam podrazdenu pokozku a holim sa pri telke ;) ale keby chcem mozem sa aj v sprche. Ziletkove veci uz nechcem ani vidiet. Super vec je stojan na nabijabie a co ma milo prekvapilo bolo ze mi ho poslali nabity. Uz som sa par krat holil a ubudla len jedna ciarka. Fakt odporucam.

Dobtá cena a kvalita

• , zakúpené v DATART.sk

• Dobrá cena, vode odolný, batéria, sledovanie stavu batérie , výdrž batérie, tichý chod, dobrý zastrihávač,
    • občas šticuje, ohybná hlava je dosť tvrdá, prevádzka len na batériu

cena-výbava,

• , zakúpené v edsi.sk

remingto- kvalitná značka, ani teraz nesklamala