AEG HR 5625

rýchly,pohodlný nákup z domu,veľký výber

Holiaci systém
planžetové
Mokré holenie

Pánsky holiaci strojček AEG HR 5625 s flexibilnou presnosťou jemne a dôkladne oholí dohladka alebo sa postará o vaše pestované strnisko. Model je vybavený 2 pružnými holiacimi hlavami vrátane fólie pre rýchle a presné oholenie. Na skrátenie dlhých vlasov a fúzov využijete zastrihávač. Holiaci strojček AEG HR 5625 ponúka sieťovú aj batériovú prevádzku a nechýba LED indikátor nabíjania. Holiace hlavy sú odnímateľné, takže vždy včas zamedzíte zaneseniu noža. Pre jednoduchú údržbu vo výbave nájdete čistiacu...

• Pohodlne holenie, nizky hluk, vhodný aj pre citlivú pokožku,Obrovská výhoda oproti Remingtonu,ktorý mám tiež,že je schopný prevádzky aj pri vybitej betérii. Dômyslený aj systém dvomi nespriahutymi nožovými hlavami, lepšie oholí, ako konkurenčné so spriahnutými hlavami
    • trošku chýba praktické puzdro na prenášanie,čo bolo kedysi samozrejmosť, ešteže som nepozahadzoval od tých staršich,ale zas cena to vyváži. Tak ho opatrujem v puzdre od Mikmy a druhého Remingtona od Berdsku 7 :D
    • Ako všetky vibračné strojčeky trošku neochotnejšie zbavuje chlpkov na krku,ale zo všetkých čo som mal je najlepši, treba to proste prebehnúť viackrát. Toto nezvládal jedine BRAUN 1508,čo som kedysi mal,to chcelo mať pri sebe,na cestách jednorazový ručný strojček ja doholenie jemných chlpkov

jednoznačne doporučujem super pomer kvality a ceny,hoc je to môj prvý strojček tejto značky,doteraz,ak už nerátam socialistické som mal 3 remingtony ( 2 ešte mám), 3 Philipsy , od Philipsu budem kupovať už len audio-video techniku, na tie nedam dopustiť jeden Braun. Hlavne dnes sa už táto technika nekupuje na xx rokov,ako ten môj prvý Remington, r.v.1974, ktorý som dostal ako takmer nepoužitý v r,1988, a služil mi až do r.2002,nebyť toho ,že sa predrala planžeta a nová sa už nedal zohnať,možno by fungoval dodnes

• , zakúpené v Alza.sk

• všetko