Braun CoolTec CT2 CC

Chladiace

• , zakúpené v Holime.eu

• Kupované pre syna na vianoce a dúfam, že bude spokojný
    • zatiaľ žiadny

Braun je v našej rodine obľúbená značka. Manžel používa holiaci strojček braun už skoro 10 rokov bez závad.
    Verím, že tento novší a vylepšený holiaci strojček bude rovnako spoľahlivý.

• funkcia chladenia funguje super, znižuje podráždenie
    • problematickú oblasť v okolí ohryzku treba prejsť viac krát

Kupoval som ako náhradu za môj 7 rokov starý Braun 3 380 ktorý sa už otupil. Čo sa týka holenia je na tom tento nový úplne tak isto ako môj predchádzajúci keď bol nový. Čakal som že bude o niečo lepší. Avšak navyše má chladiacu funkciu cool tec kotrú si neviem vynachváliť a plus odporúčam kúpiť aj verziu s čistiacou stanicou, ktorá strojček po každom holení pripraví na ďaľšie použitie (nabije a vyčsití). V budúcnosti skúsim určite vyššiu verziu rady 5 alebo 7 ak tam integrujú funkciu cool tec.

Výrobok je vynikajúci

Indikátor nabíjania
Chladiace

HOLIACI STROJČEK

Braun ° CoolTec holiaci strojček CT2cc

Prvý holiaci strojček s technológiou aktívneho chladenia na svete.

Braun ° CoolTec je revolučný strojček na suché holenie, ktorý dokáže eliminovať teplo vznikajúce pri holení a podráždeniu pokožky tak nedá šancu. Vďaka tejto schopnosti, štýlovému dizajnu a premyslenému prevedeniu, ktoré sú pre Braun typické, je ° CoolTec technologicky zrejme najvyspelejší holiaci strojček na suché holenie na svete. Jeho výkon ocenia najmä muži s citlivou pokožkou.

Tajným prvkom ° CoolTec je inovačná termoelektrická chladivá technológia Braun.

Zatiaľ čo väčšina holiacich strojčekov umožňuje, aby sa v hlavici kumulovalo teplo, ° CoolTec má v hlavici zabudovanú inovačnú alumíniovú chladiacu lištu, ktorá aktívne ochladzuje pokožku pri holení, minimalizuje jej pálenie, svrbenie a sčervenanie a zanecháva chladnú a sviežu stopu.

Technológia aktívneho chladenia

Zabudovaná elektro-keramická chladiaca lišta automaticky chladí pokožku pri holení, čím minimalizuje jej podráždenie. Funguje bez použitia gélu alebo pleťového mlieka.

Prispôsobivý trojitý holiaci systém

Dva samostatne sa pohybujúce holiace prvky sa prispôsobia každej kontúre tváre - pre efektívne a hladké oholenie.

SensoBlade

Špeciálne navrhnuté holiace brity zachytávajú fúzy rastúce v rôznych smeroch - pre dokonale hladké oholenie.

Plne umývateľný

Vodeodolný až do 5 m pre plnú umývateľnosť

Wet & Dry

Špeciálne navrhnutý pre bezpečné použitie v sprche pre maximálnu všestrannosť

LED displej

Zobrazuje stav batérie, ukazovateľ čistenia a indikátor cestovného zámku

Výkonný zastrihávač dlhých fúzov

Výkonná akumulátorová Li-Ion batéria

Plné nabitie za jednu hodinu; 5 minút rýchleho dobíjania = 1 oholenie

Až 45 minút holenia bez sieťového prívodu

Svetovo unikátna trojfázová čistiaca a nabíjacia stanica s alkoholovou tekutinou:

Nabíja, hygienicky čistí a premazáva stlačením tlačidla. 1. Premazáva pri každom čistení pre dlhšie trvajúcu účinnosť holenia. 2. Čistí výrazne hygienickejšie než voda z kohútika. Znateľne príjemnejší pocit na koži. 3. Nabíja batériu pre maximálny výkon pri každom holení.

Braun je vynálezcom čistiacej stanice a má v tejto oblasti viac ako desaťročnú skúsenosť. Braun ako jediný výrobca používa čistiacu tekutinu na báze alkoholu, ktorá v každom čistiacom cykle zničí 99,99 všetkých baktérií. Testy preukázali, že použitie čistiacej stanice je desaťkrát hygienickejšie než samotné opláchnutie holiaceho strojčeka pod tečúcou vodou. Navyše viac ako 150 zákazníkov potvrdilo, že pri pravidelnom používaní čistiacej stanice Clean & Charge je oholenie znateľne hladšie, a viac ako 110 zákazníkov si pochvaľovalo väčší komfort pre pokožku. A pretože pravidelné čistenie poskytuje optimálnu hygienu, môžete zažívať čerstvé oholenie každý deň. Ak svoj strojček čistíte v čistiacej stanici dvakrát týždenne, stačí, keď čistiacu kazetu vymeníte po 2 až 3 mesiacoch, aby váš holiaci strojček pôsobil každý deň ako nový.

Nemecká kvalita s dvojročnou zárukou

Kvalitný nemecký dizajn podopretý dvojročnou zárukou dáva istotu, že vás strojček nesklame.

Obsah balenia

Pánsky holiaci strojček

Funkcie:

Technológia aktívneho chladenia

Prispôsobivý trojitý holiaci systém

SensoBlade - zachytí fúzy rastúce v rôznych smeroch

Wet & Dry - použitie aj v sprche

Čistiaca kazeta

Nabíjací stojanček

Ochranný kryt

Čistiaca kefka

Smart plug - prívodný kábel (100 V - 240 V)

• , zakúpené v Holime.eu

• Kupované pre syna na vianoce a dúfam, že bude spokojný
    • zatiaľ žiadny

Verím, že tento novší a vylepšený holiaci strojček bude rovnako spoľahlivý.

• funkcia chladenia funguje super, znižuje podráždenie
    • problematickú oblasť v okolí ohryzku treba prejsť viac krát

Výrobok je vynikajúci

• + zastrihávač
    • + chladenie
    • + dve planžety
    • + v pohode holí fúzy bokopecky a všetko až na krk
    • - dve planžety
    • - trhá
    • - pre hladké oholenie min 10 minút
    • - dráždi pokožku

Osobne nemám až takú "citlivú" pokožku a od strojčeka som očakával bezproblémové rýchle holenie.

Hneď pri prvom holení som si všimol že zatiaľ čo jedna planžeta holí bezproblémovo druhá chlpy vyslovene trhá ale čo už. Reklamácia cez NAY neprešla a aj keď som strojček dodal vyčistený po reklamácii sa vrátil špinavý a s chlpmi.

Plu strojčeka je holenie vrchnej časti tváre. Skrátka všetko okrem krku oholí rýchlo a pekne za 1-2 minúty. Na krk si potom beriem žiletku pretože život je príliš krátky.

Výdrž batérie je dobrá rovnako som spokojný s chladením. Teoreticky z oboma funčnými planžetami by sa mohlo jednať o bezchybný výrobok avšak to by som si ho musel kúpiť v solventnej predajni.

• , zakúpené v Alza.sk

• Vyborne holiace parametre, vydrz baterie, lahka udrzba
    • Chyba olej na mazanie nozov'
    • Drahe nahradne planzety

Vyborna kvalita, najlepsi holiaci strojcek na trhu

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• kvalita spracovania a holenia, dizajn, chladenie funguje perfektne a prakticky okamzite, doporucujem ak ma niekto citlivu pokozku
    • ocakaval som jednoduchsie holenie, bohuzial nema vykyvnu hlavicu, cize viac musim sledovat kontury brady rukou ale logicky to asi nebolo mozne kvoli chladiacej suciastke v hlavici, ma kratky trimmer, mohol byt sirsi

splna na 100% ucel, som spokojny

• , zakúpené v Premiumstore.sk

-som spokojny.. odporucam.. je to braun hlavne no a bola aj dobra cena.. rychle dorucenie.. rychle holenie(+vsade:) ) -treba vymyslat dalej,budeme dalej objednavat:) som rad obchod ma potesil.. zdravim premium..

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

• chladenie
    • čistiaca stanica
    • problémy s registráciou výrobku (pre +1 rok záruky)

odporúčam

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

• - moznost holenia velmi citlivej pokozky na dennej baze
    • - do samocistiaceho stojana sa ma vkladat strojcek aj s oholenymi chlpkami, co sa mi nezda najhygienickejsie riesenie ked nadobka s tekutinou sa meni vraj az po mesiaci
    • - nutnost dokupovat roztok do samocistiaceho stojana, ktory nie je najlahsie sohnat

Velmi kvalitny holiaci strojcek pre velmi citlivu pokozku. Nabuduce by sme objednali asi bez samocistiacej stanice, ktora je peknym napadom ale je to len dalsi zrut penazi (vymena tekutiny) za nejaku zabavku (kedze strojcek sa da ocistit aj bez nej).

• , zakúpené v oconline.sk

• Vynikajuci, splnil to co som ocakaval
    • Trosku vyssia vaha, ale nic co by zmenilo moj nazor

Chladenie funguje nad ocakavanie, holi spolahlivo, cistiaca stanica tiez. Trosku drahsie naplne do cistiacej nadrzky, da sa nahradit a naliat ina kvapalina:-)