Braun Series 3 330

• bateria
    • strašne hlučný - hrčí ako vrtačka
    • aboslútne nevhodný na holenie strniska
    • ťažšie odnímanie planžiet pri čistení

Mesiac holil celkom dobre, potom sa mi zdá že začal pridávať na hluku, veľa krát treba prejsť po jednom mieste kým sa odstránia všetky fúzy, na krku ani neoholí dočista nikdy - treba dočistiť žiletkou, vhodný maximálne na každonenné holenie....trojdňové strnisko už je problém, pri čistení sa ťažko otvára.
    Myslel som že braun je značka v holení a kvalita, ale 5 ročný lacnejší Philips s 3 planžetami oholí teraz lepšie ako tento braun po 1 roku používania.

• , zakúpené v Holime.eu

Zastrihávací nástavec

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Víťaz
Produkt roku 2014 - Víťaz

Pánsky holiaci strojček Braun Series 3 - 330s - 4 je určený pre mužov, ktorí nechcú robiť kompromisy. Vylepšený pohyblivý trojitý holiaci systém Triple Action FreeFloat, rýchlejší pohon a nová planžeta SensoFoil poskytujú nielen lepší výkon pri holení trojdňových fúzov, ale sú tiež neuveriteľne jemné k pokožke. Veľkou výhodou je možnosť použitia bez sieťového napájania. Strojčeky z radu Series 3 patrí k najpredávanejším holiacim strojčekom na svete.

• spoľahlivý
    • hlavná výhoda je to že je sieťový a nie akumulátorový

Celkovo spokojnosť

• Praktické holenie počas sprchovania, vodotesný na 100%, takže sa netreba báť, že mu začne pršať za golier.
    • Mám ho už 2 roky a holiaca hlava je stále ostrá, holenie cca každý týždeň
    • Zastrihávač je praktický a funguje super
    • Holenie na krku je strašné a strašidelné ako výsledky parlamentných volieb 2016, hlavne ak máte dlhšiu bradu, môžem sa zodrať do krvi a aj tak to nieje ani zďaleka taký ako pri klasickej žiletke(nemám na mysli Golonku)
    • Predtým som mal obyčajný hlavicový starý Philips a holil lepšie ako tento, obzvlášť na krku, až mi je ľúto, že som dal ten starý otcovi.
    • Človeku normálne chýba kvalitný holič, se vším všudy.

Ja ani neviem, pokiaľ to chcete používať na holenie pažítky pod pazuchou v sprche, tak vrelo odporúčam. Keď plánujete seriózne holenie, radšej skúste iný produkt, možno iný výrobca.
    Ach, staré zlaté britvy, škoda, že som taký ľavoruký, inak by som nikdy nepoužíval elektriku.

• Víťaz súťaže ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v Shoppie.sk

• dobre holí, môže sa umývať vodou, je relatívne tichý

odporúčam, je to dobrá kvalita za dobrú cenu

• , zakúpené v najtovar.sk

• kvalita prevedenia , ergonometria , kvalita holenia , cena vo výpredaji

Doporučujem pre každého . Je to už môj cca 8 strojček na holenie - vždy len Braun .Všetky bezproblémové.

• ľahký
    • dobre manipulovateľný
    • dobrý materiál
    • umývateľný
    • krátka doba nabíjania
    • neroztrhne vyrážku
    • je šstrný k pleti
    • oholí na strnisko

super vo svojej triede, muž je veľmi spokojný

• Hľadáte holiaci strojček za najlepšiu cenu ? Pozrite sa na porovnanie najlepších cien v obchodech.Recenze bieleho tovaru...

Zobraziť celú recenziu na bieleelektro.eu

• , zakúpené v HEJ.sk

objednala som ho priateľovi. Je nadmieru spokojný... pekne holí... síce krku sa musí viac venovať, ale konečný efekt je skvelý... nemusí používať ani žiletky - všetko zvládne so strojčekom... je za normálnu cenu, takže ho určite môžem odporúčiť ...

• , zakúpené v HEJ.sk

• tichy chod
    • zvladne 3-dnove chlpy, ale na niektorych miestach si treba dat zalezat
    • siet aj aku
    • trochu vacsi a tazsi ako moj predchadzajuci model
    • vysoka cena novej planzety (ca. 30 eur)

oproti mojmu predchadzajucemu modelu 1190 vyrazny krok vpred, zatial spokojnost, odporucam