Braun Series 3 380

Mokré holenie
Výkyvná hlava

• , zakúpené v Prva.sk

• Moderný dizajn
    • Nestrihá o nič lepšie ako strojček spred 40 rokov.

Napriek tomu doporučujem

• dobre holi
    • pri dlhsom holeni, zostane pokozka podrazdena..

..ale je to moj prvy strojcek a pouzival som ho zatial iba raz :)

Holiaci systém
planžetové
Zastrihávací nástavec
Mokré holenie
Výkyvná hlava

HOLIACI STROJČEK

POPIS:
Holiaca hlava s integrovanými britmi a nezávisle plávajúcimi holiacimi dielmi pre dokonalé kopírovanie tvaru tváre
Trojitý holiaci systém (2 planžety a integrovaná strihacia lišta) holí dôkladne jedným ťahom aj dlhšie fúzy a strnisko
Možnosť fixácie holiacich dielov (1 planžety a strihacie lišty) pre presnejšie oholenie
Planžeta SmartFoil s rôzne tvarovanými otvormi zachytáva fúzy rastúce rôznymi smermi a zabezpečuje tak rýchlejšie a presnejšie oholenie
Výsuvný zastrihovač dlhých fúzov
Akumulátorová alebo sieťová prevádzka
Doba nabíjania 60 min., Rychlonabíjanie 5 min.
Prevádzka bez sieťového prívodu 45 min.
LED kontrolky nabíjania a nízkej kapacity akumulátora (4 +1)
Kontrolka pre výmenu holiacich dielov
Čistiaca a dobíjacia jednotka Clean and Renew
Umývateľný pod tečúcou vodou
Cestovné puzdro
Kefka na čistenie

• , zakúpené v Prva.sk

• Moderný dizajn
    • Nestrihá o nič lepšie ako strojček spred 40 rokov.

Napriek tomu doporučujem

• dobre holi
    • pri dlhsom holeni, zostane pokozka podrazdena..

..ale je to moj prvy strojcek a pouzival som ho zatial iba raz :)

• rýchle nabitie
    • planžeta nešklbe
    • cestovne puzdro
    • wet & dry
    • výdrž baterky postačujuca
    • rýchlo nabijanie
    • nešklbe
    • Krk holi horšie

Už je to nejaky rok čo použivam tento holiaci strojček ktorý som si vybral preto že žiletky mi draždia pokožku.Holi aj na sucho aj na mokro..Horšie holi krk a treba prejsť niektoré miesta krku aj viac krát.V tejto cenovej kategórii je to dobra voľba.Žiletka oholí lepšie aj krk ale dosť pozdraždi pokožku,preto som sa rozhodol pre strojček braun.Časovo sa oholím rovnako ako so žiletkou,výhodou je že nedráždi pokožku a nemusím použiť penu.S výrobkom som spokojný a snáď poslúži este dlhé roky.Uvidim kedy ma svetelny senzor upozorni o vymene planžety zatial je to vyše roka a stale nič .Najviac využivam na strojčeku zastrihavač ktorym oholim dlhšiu bradu čo nezabere dlhu dobu.Neoholi ma to do hladka ako žiletka ale predsa je to rychlejšie .S vyrobkom som spokojny a Odporučam vyskušať

• , zakúpené v Renesancia

• vynikajuci vyrobok,perfektne holi

Doporucujem.100perc. spokojnost

• , zakúpené v Alza.sk

• Verný značke BRAUN.
    • Snáď ma nesklame.

• Hladké oholenie (fúzy brada bokombrady)
    • cestovne puzdro
    • wet & dry
    • výdrž baterky
    • rýchle nabitie
    • nešklbe
    • horšie holenie krku

Môj prvý holiaci strojček ktorý som si vybral preto že žiletky mi draždia pokožku a som spokojný.Holi aj na sucho aj na mokro.Prve holenie zo strojčekom nebolo dobre ale po prečítaní návodu na dôkladné oholenie zo strojčekom braun je to lepšie a holi do hladka.Horšie holi krk a treba prejsť niektoré miesta krku aj viac krát.V tejto cenovej kategórii je to dobra voľba.Žiletka oholí lepšie aj krk ale dosť zdráždi pokožku tak preto som sa rozhodol pre strojček braun.Časovo sa oholím rovnako ako so žiletkou,výhodou je že nedráždi pokožku a nemusím použiť penu.S výrobkom som spokojný a snáď poslúži dlhé roky.

• , zakúpené v Electro World

• , zakúpené v Electro World

dobrý

• Finalista súťaže ProduktRoku 2012 a 2013, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk