Braun Series 5 MBS5 Designová edícia

Elektrický holiaci strojček, ktorý je vodeodolný. Tri flexibilné čepele sa plynule prispôsobia kontúram každej tváre. Pocíťte hladké, šetrné a bezchybné oholenie...
89 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka DOMOSS

Info v obchodeZdarma95 % • 10 200 recenziíĎalšie informácie

Tento elektrický holiaci strojček stelesňuje filozofiu značky Braun: dobrý dizajn nadovšetko. Tri flexibilné čepele sa plynule prispôsobujú kontúram vašej tváre. Systém EasyClean umožňuje bezpracné čistenie bez odpojenia hlavy holiaceho strojčeka. Technológia EasyClick vám umožňuje prispôsobenie holiaceho strojčeka vašim momentálnym potrebám pomocou rôznych holiacich hláv. Jednoduchý. Užitočný. Odolne konštruovaný. Jedno nabitie batérie zaistí 50 minút bezšnúrovej prevádzky. Súčasťou balenia je aj cestovné puzdro dizajnovej edície, presný zastrihávač, Smart Plug a čistiaca kefka.

Storočie kvalitného dizajnu

Kvalitný dizajn tvorí základnú filozofiu každého výrobku Braun už 100 rokov. Dizajnový rad Series 5 je čistým odrazom samotnej podstaty značky Braun: je jednoduchá, praktická a dlho vydrží.

Značka

planžetové
Zastrihávací nástavec
Mokré holenie

Kvalitný dizajn je jednoduchý

Výrobky Braun sú navrhované tak, aby sa ľahko používali. Všetky tri flexibilné čepele strojčeka sa aktivujú jediným tlačidlom, takže hladké oholenie je ľahké.

Kvalitný dizajn je jednoduchý

Kvalitný dizajn je praktický

Kvalitný dizajn je praktický. Dizajnový rad Series 5 si ľahko upravíte rôznym potrebám. Stačí nasadiť inú hlavu Braun.

Kvalitný dizajn je praktický

Kvalitný dizajn dlho vydrží

Každý dizajn podporujú prvotriedne materiály a vysoká kvalita spracovania. Produkty Braun sa vyrábajú tak, aby odolávali času, vrtochom módy i opotrebeniu.

Kvalitný dizajn dlho vydrží

Jednoduché a hladké oholenie

Tri flexibilné čepele dizajnovej rady Series 5 holia dôkladne a čisto, takže oholenie je efektívne hladké.

Jednoduché a hladké oholenie

Holenie ľahko prispôsobujte svojim potrebám

Vďaka technológii EasyClick môžete na strojček z dizajnového radu Series 5 ľahko nasadiť nástavec podľa toho, ako sa chcete upravovať.

Holenie ľahko prispôsobujte svojim potrebám

Jednoduché ovládanie

Nemecké spracovanie a ergonomická rukoväť umožňujú ľahké holenie jednoduchým jednosmerným pohybom.

Jednoduché ovládanie

Li-ion batéria s dlhou výdržou

Najpokrokovejšia Li-ion batéria. Pri plnom nabití vydrží batéria 50 minút holenia. Rýchle nabitie na jedno oholenie trvá len päť minút.

Li-ion batéria s dlhou výdržou

Kvalita a účelnosť

Po registrácii na stránkach výrobcu Braun získate 5-ročnú záruku, ktorú dizajnový rad Series 5ponúka ako potvrdenie nekompromisných štandardov kvality výrobkov.

Kvalita a účelnosť

Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 6 027 recenziíĎalšie informácie

K oslave 100-ého výročia značky Braun. Tento elektrický holiaci strojček stelesňuje filozofiu značky Braun: dobrý dizajn nadovšetko. 3 flexibilné čepieľky sa plynulo prispôsobujú kontúram vašej tváre. Systém EasyClean umožňuje bezpracné čistenie bez odpájania hlavy holiaceho strojčeka. Technológia EasyClick vám umožňuje prispôsobenie holiaceho strojčeka vašim momentálnym potrebám pomocou rôznych holiacich hláv. Jednoduchý. Užitočný. Odolne konštruovaný

• , zakúpené v Bodylovers.sk

• Výborný pomer cena - výkon

• Vodotesný
    • Pekné cestovné púzdro
    • Nabíjanie za jednu hodinu

Dizajnovo veľmi pekný holiaci strojček. Leží pohodlne v ruke a má veľmi dlhú výdrž batérie. Ako predchádzajúci model som mal model S 3040 s integrovaným zastrihovačom. Po 7 rokoch som si musel zaobstarať nový. Je pre mňa škoda a nepraktické, že tu nie je integrovaný zastrihávač, ale je osobitne v balení. Je ho možné použiť výmenou holiacej hlavy. Som zvedavý, ako dlho mechanika vydrží. Inak, kvalita holenia rovnaká ako u predchádzajúceho modelu. Odporúčam.

• 5 ročná záruka po registrácii
    • Vodotesný
    • Zastrihávač na bradu
    • Dobré cestovné púzdro
    • Hodinové nabíjanie

Strojček zodpovedá mojej obľúbenej farbe. Pekná dizajnová edícia 2 v jednom, holiaci strojček a zastrihávač na bradu. S kavalitou oboch vecí som maximálne spokojný.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 6 027 recenziíĎalšie informácie

• Zastrihávač na bradu v balení
    • Cestovné púzdro
    • Použitie aj na mokro
    • Rýchle nabíjanie

Slušný holiaci strojček s päťročnou zárukou. S holením som spokojný. Výmenou holiacej hlavy za strihaciu mám hneď v ruke zastrihávač na bradu, ktorým si viem pekne zastrihnúť moju briadku. Dobre sa drží a dá sa použiť aj pod sprchou. Cestovné púzdro v balení.

• Pekný dizajn
    • Cestovné púzdro
    • Zastrihávač na bradu v balení
    • Hodinové nabíjanie
    • Holenie na mokro aj na sucho
    • Možnosť dokúpenia príslušenstva

Ahoj, musím povedať, že zo začiatku som z tohto holiaceho strojčeka mal zmiešané pocity, ale po troch týždňoch používania som maximálne spokojný. Oholí ma rýchlo a do hladka. Aj keď mám trojdňové strnisko. Kúpil som limitovanú edíciu kde mám 5 ročnú záruku čo je super. V balení je aj zastrihávač na bradu, stačí vymeniť za planžetu a hneď mám zastrihávač na bradu. Strojček sa rýchlo nabíja a dobre padne do ruky. Vrelo odporúčam.