Braun Series 6 60-R1200s Red

Elektrický holiaci strojček sa SensoFlex: dermatologicky testovaná výkyvná hlava sa prispôsobí tak, aby obmedzila tlak na pokožku a šetrila ju. Brity SensoFoil sú navrhnuté...
165 €

Výkyvná hlava
Modelová rada
Series 6

• , zakúpené v planeo.sk

• Tichý chod, výborné,pohodlné, praktické holenie.

Odporúčam.Braun no.1.

• Kvalita
    • Design, prevedenie
    • Značka
    • Kompletnosť príslušenstva (cestovné puzdro + zastrihávač v balení)
    • Jednoduchosť obsluhy, vode odolnosť
    • Manuál

Vynikajúci strojček. Bol kúpený vo výpredaji s výraznou zľavou. Za plnú sumu by som ho asi nekúpil, ale kúpy neľutujem. (Asi by som si ho vybral zase).
    Prvé 2 - 3 holenia boli o ničom ale potom to už bolo bez problémov (asi sa potrebovala uložiť planžeta. Možno že zvyk tiež spravil svoje..)
    V príslušenstve je okrem kefky a nabíjačky aj veľmi kvalitný zastrihávač a hlavne pevné cestovné puzdro čo ma nesmierne potešilo pretože to nebýva moc často. Holiaca hlavica/zastrihávač sa mení veľmi ľahko (stačí iba zacvaknúť) Nabíjanie ide naozaj veľmi rýchlo; a aj dlho vydrží nabitý. To čo mi vadí je absolútne nedostatočný manuál. Obsahuje síce obrázkové symboly, ale z nich nie je celkom jasné čo ktorý znázorňuje a hlavne čo s tým treba urobiť. Niektoré veci teda ešte stále objavujem. Display je fajn, len by nebolo od veci keby človek vedel čo ktorý symbol znázorňuje.
    Ďalšia vec je že strojček nefunguje počas nabíjania. (asi kvôli bezpečnosti), takže mi nezostáva len dúfať že baterka niečo aj vydrží.
    Kúpu v každom prípade odporúčam. Je to najlepší strojček aký som kedy mal. Keď si naň človek zvykne, už nebude chcieť iný.

Perfektne holí, keď sa vybije batéria, pokračujete na adaptér

Holiaci systém
planžetové
Zastrihávací nástavec
Výkyvná hlava
Modelová rada
Series 6

Brity SensoFoil sú navrhnuté tak, aby boli pokožke čo najbližšie a umožňovali komfortné oholenie.

Lítium-iónová batéria pre až 3 týždne holenia (50 min). 5 minút rýchleho nabíjania pre jedno oholenie. 100% vodotesný elektrický holiaci strojček pre holenie na mokro aj na sucho. Vrátane presného zastrihávača fúzov a kotliet.

Senso Flex

Dermatologicky testovaná hlava SensoFlex minimalizuje tlak na citlivú pokožku a zároveň vás hladko oholí.

Brity SensoFoil

Brity SensoFoil sú navrhnuté tak, aby boli pokožke čo najbližšie a umožňovali komfortné oholenie.

Nástavec EasyClick

Vylepšite svoj holiaci strojček pre lepšiu úpravu fúzov. Vrátane presného zastrihávača fúzov a kotliet.

Holenie jediným pohybom

Nová ergonomická rukoväť, to sa rovná jednoduchému oholeniu jediným pohybom.

Lítium-iónová batéria  1 plné nabitie, až 3 týždne holenia. Pre 1 kompletné oholenie postačí 5 minútobé rýchle nabitie.

Použitie Wet & Dry

Holiť sa môžete na sucho, s penou, gélom aj v sprche.

PARAMETRE PRODUKTU

Výška 25,2 cm

Šírka 13,7 cm

Hĺbka 6,7 cm

• , zakúpené v planeo.sk

• Tichý chod, výborné,pohodlné, praktické holenie.

Odporúčam.Braun no.1.

• Kvalita
    • Design, prevedenie
    • Značka
    • Kompletnosť príslušenstva (cestovné puzdro + zastrihávač v balení)
    • Jednoduchosť obsluhy, vode odolnosť
    • Manuál

Perfektne holí, keď sa vybije batéria, pokračujete na adaptér

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• Veľmi dobré

Nemám výhrady.

• My v redakcii sme daný stojček vyskúšali a sme s ním maximálne spokojný

Zobraziť celú recenziu na www.recenz.sk