Philips RQ 1160/21

• asi len to, ze sa musi hlavica na zastrihavanie fuzov zvlast nasadzovat

absolutna spokojnost

• - výdrž batérie
    • - nedrží dobre v čističke

Tento strojček je na každodenné holenie viac než dostačujúci, holí dobre a nie je veľmi hlučný. Ja sa však s ním neoholím na sucho, lebo mám veľmi tvrdé chlpi, musím si teda dať gél. Ako mínus by som hodnotil to, že zle drží v čističke a pri ponáraní do kvapaliny vypadáva z nadstavca a je ho potrebné zatlačiť naspäť.

Holiaci systém
frézičkové
Zastrihávací nástavec

Holiaci strojček Philips RQ 1160/21 SensoTouch vám poskytne mäkký dotyk pre hladké holenie! Vo výbave má presný zastrihávač pre dokonalé zastrihávanie fúzov a kotliet a holiace hlavy majú držiaky pre oholenie normálnych fúzov a otvory na oholenie aj toho najkratšieho strniska!

Senso Touch
Vlastnosti všetkých holiacich strojčekov série RQ11xx:

- Sledovanie kontúr: GyroFlex 2D
- Holiaci systém: systém DualPrecision, patentovaný systém Super Lift & Cut
- Tvarovanie: Precízny zastrihovač
- Komfort pre pokožku: SkinGlide Systém napájania
- Nabíjanie: 1-hodinová, Nabíjateľná, Bez šnúry, Rýchle nabíjanie
- Doba holenia: Až 17 dní
- Displej: 2-úrovňový indikátor batérie, Indikátor slabej batérie, Indikátor nabitia, Cestový zámok
- Holenie za mokra aj za sucha: Na suché aj mokré použitie, Jet Clean

absolutna spokojnost

• - výdrž batérie
    • - nedrží dobre v čističke

• , zakúpené v Dunaj.sk

• Tichý, dokonalé a rýchle holenie.

Skvelý strojček za dobrú cenu. Spoľahlivo oholí akékoľvek strnisko.

spokojnost po vsetkych strankach

• Finalista súťaže ProduktRoku 2011, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v Dunaj.sk

• kvalita a cena

spokojnosť

• , zakúpené v Euroshop.eu

• Ľahký
    • Tichý
    • Dobre uchopiteľný

Pohodlné holenie, napr aj pri TV, holí hladšie ako som očakával. Vďaka systému JetClean sa netreba zapodievať ručným čistením. Zatiaľ som nadmieru spokojný.

• Vodeodolný a umývateľný, holenie s penou
    • dobré oholenie brady a pod bradou
    • čistiaca stanica
    • kvalitná značka (Philips)
    • niektoré miesta na tvári je potrebné prejsť viackrát (záleží od typu strniska)

Strojček je kvalitný, využívam mokré holenie s penou. Mám teraz menej podráždenú pokožku ako pri holení žiletkou, hoci to nie je úplne ideálne. Holenie krátkeho strniska nie je tak jednoduché ako sa píše v reklame.

• , zakúpené v HEJ.sk

• ergonomicky tvar, dobra cena

doporucujem