Remington PR1230

Pripravte sa na kvalitné oholenie. Holiaci strojček Remington PR1230 využíva technológiu PowerFlex 360, ktorá Vám umožní získať dokonale hladké oholenie. Výhody holiaceho...
Doprava zdarma, Info v obchode

• hubu to oholí
    • kábel sa velmi lahko odpojí
    • musíte sa holit pomaly, inak to začne trhat
    • nema baterku
    • zle sa holí oblast (kotlety), neviem či holím ešte bradu či už vlasy.

Kúpa bola kôli tomu že po klasickej žiletke som ako pubertiak, samá vyrážka
    po tomto som mal ksicht sami jebak, trvalo to asi 45min.
    a dalších 10min som čistil strojček.
    Vraciam sa k starému dobrému WILKINSON a strojček si nechám ako rezervu keby náhodov došli ziletky. A ako výstrahu že akú sprostost som urobil.

• , zakúpené v OKAY.sk

Holiaci systém
frézičkové
Mokré holenie

Výhody holiaceho strojčeka Remington PR1230

Flexibilný holiaci systém zaistí maximálny kontakt s pokožkou na perfektné oholenie
Zastrihávač ComfortTrim na úpravu kotliet či fúzov

Technológia Active Contour

Flexibilné rotačné hlavy sú navrhnuté tak, aby sa pohodlne prispôsobili krivkám vašej tváre - minimalizujú tlak a podráždenie o 33% * hladšie oholenie

Duálne čepele

O 50% lepšie pokrytie pri holení ** na rýchlejšie a efektívnejšie výsledky

Vlastnosti holiaceho strojčeka Remington PR1230

Technológia PowerFlex 360 ° - flexibilný holiaci povrch pre lepší kontakt a komfort
Zastrihávač ComfortTrim pre detailné zastrihávanie
Ultra presné oceľové nože zaistia vynikajúci výkon pri holení
Sieťový, univerzálne napätie

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• hubu to oholí
    • kábel sa velmi lahko odpojí
    • musíte sa holit pomaly, inak to začne trhat
    • nema baterku
    • zle sa holí oblast (kotlety), neviem či holím ešte bradu či už vlasy.

Kúpa bola kôli tomu že po klasickej žiletke som ako pubertiak, samá vyrážka
    po tomto som mal ksicht sami jebak, trvalo to asi 45min.
    a dalších 10min som čistil strojček.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Dobra cena maximalna spokojnosť

• Oholí. :)
    • Šklbe. :(

Za málo peňazí - málo muziky ako sa hovorí. Síce stál málo ale pri holení mám pocit mykania šklbania. :( Tieto frézky nie sú pre mňa to pravé. Oveľa viac sa mi páči planžetový holiaci strojček od firmy Braun ale rada aspoň 3000. Ten ma vôbec nešklbe, aj keď bol zasa drahší - 62 eur aj s dopravou. Holíme sa ale často tak kašlem na to. Mal som aj jednotkovú radu a ten bol o ničom - neholilo to dobre. S dvojdňovým strniskom mal problém. To že náhradná hlavica je drahá na každom modeli je žiaľ na všetkých modeloch a typoch - takže s tým nejde nič urobiť okrem nadávania na výrobcov. :)

• , zakúpené v Shoppie.sk

• zatial funguje na 100 %,vyzdvihujem ľahkosť VýROBKU
    • Trošku labilné pripojenie sietťovéo adaptéru

sme spokojní

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Stojí toľko, ako náhradné frézky.

• , zakúpené v KupToTu.cz

• Tichý chod, holí perfektne som spokojný.

Cenovo výhodný odporúčam.

• , zakúpené v HENRY - ITSK

Funguje ako ma

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• splňa to, načo je určený
    • zatial nič

tento typ bol vybraný s dôrazom na cenu,
    som spokojný