Najnovšie recenzie zo sekcie Holiace strojčeky

Philips Series 3000X X3003/00

Philips Series 3000X X3003/00

Overený zákazník Holime.eu Overený zákazník

Pridané: 21. decembra 2023

Zakúpený v Holime.eu

• pekne pracuje, dobrý strojček.
Captain Cook 06411 Black Shaver Roadster

Captain Cook 06411 Black Shaver Roadster

Overený zákazník KaderníckyServis.sk Overený zákazník

Pridané: 20. decembra 2023

Zakúpený v KaderníckyServis.sk

• Super krasne holi do hladka som velmi spokojná
Philips S7885/50

Overený zákazník Testuj.to Darek

Pridané: 15. decembra 2023

• Ergonómia
  • Jednoduché ovládanie

Rozhodol som sa kúpiť si nový holiaci strojček a po dôkladnom výbere som sa rozhodol pre Braun Series 9 Pro+ 9565cc Wt @ Dry, Grey. Po vybalení a nabití strojčeka a skompletizovaní čistiacej stanice došlo k prvému kontaktu so samotným strojčekom.
Strojček sám o sebe má dobre spracovanú ergonómiu, a hoci na prvý dojem pôsobí masívne, pri samotnom holení skvele padne do ruky a holenie s ním je veľmi jednoduché.
Samotné holenie je veľmi príjemné a vďaka výkyvnej hlave, ktorá dokonale kopíruje kontúry tváre, aj veľmi rýchle (3dňové strnisko je otázkou 2 minút). Veľmi pozitívne hodnotím aj to, že pri holení nasucho nedochádza k podráždeniu pokožky.
Po skončení holenia vložím holiaci strojček do čistiacej stanice SmartCare Center 6 v 1, ktorá strojček vyčistí, vydezinfikuje, vysuší a nabije. Som nadšený, že nemusím nič riešiť, pokiaľ ide o údržbu holiaceho strojčeka. Veľmi pozitívne hodnotím aj tichú prevádzku čistiacej stanice.
Za seba tento holiaci strojček vrelo odporúčam, pretože splnil a v mnohých ohľadoch predčil moje očakávania.

Silvercrest SRR 3.7 D3 Good 100365332

• Možnosť dokúpenia dobíjacieho puzdra
  • Dlhá výdrž batérie
  • Mokré holenie
  • Veľmi stručný návod

Výrobok je veľmi pekne zabalený.Na prvý dojem stroj vyzerá robustne, ale krásne padne do ruky a je ľahký.Pred prvým použitím ho bolo potrebné nabiť, ale potom je nabitý na dlho. Výdrž batérie je skvelá. Výkyvná hlava krásne kopíruje tvar tváre. Oholí aj niekoľkodňové strnisko absolútne s prehľadom a krásne do hladka. Veľmi pozitívne hodnotím uzamknutie výkyvnej hlavice, oveľa lepšie sa tak holí napr. pod nosom a pod. Možnosť suchého ale aj mokrého holenia čistiaca stanica je top. Strojček udržuje čistý a vždy pripravený na použitie. K strojčeku sa dá dokúpiť nabíjacie puzdro. Partner si strojček veľmi chváli a ja tiež, pretože je krásne hladko oholený.

Overený zákazník Testuj.to Hynek

• Kvalita holenia
  • Design a prevedenie
  • Suché a mokré holenie
  • Jednoduché čistenie
  • Vyššia kúpna cena

Hoci holenie nepatrí medzi moje obľúbené činnosti, musím priznať, že so strojčekom Braun Series 9 9565cc je veľmi príjemné. Strojček si veľmi dobre poradí s týždenným strniskom a oholenie trojdňového porastu je záležitosťou chvíľky. Najväčším kladom planžetového systému Braun je, že nedochádza k podráždeniu pokožky ako pri strojčeku frézkového. Páči sa mi aj možnosť uzamknúť holiacu hlavu, čo uľahčuje holenie aj ťažšie dostupných oblastí tváre a krku. Dizajn a spracovanie strojčeka je vynikajúce: telo je síce celoplastové a nepatrí k najmenším, ale aj napriek svojim rozmerom je strojček ľahký a dobre sa drží v ruke. Strojček je navyše vodotesný, takže čistenie je veľmi jednoduché a šetrí čas pri použití priloženej čistiacej stanice. K strojčeku je pribalený napájací zdroj, ktorým možno nabíjať čistiacu stanicu aj samotný strojček, ktorý na jedno nabitie vydrží pracovať až šesťdesiat minút.

Overený zákazník Testuj.to Martin

• šetrnosť k pokožke
  • výsledok holenia
  • čistiaca stanica
  • design

Bol som nadšený, že som mal možnosť vyskúšať holiaci strojček Braun. Tento holiaci strojček prekonal moje očakávania. Jeho dizajn je elegantný a ergonomický, čo umožňuje pohodlné držanie počas holenia. Spracovanie strojčeka je na najvyššej úrovni. Čo ma však naozaj prekvapilo, bol jeho výkon. Mechanizmus strojčeka je mimoriadne šetrný k pokožke a zároveň účinne odstraňuje fúzy. Strojček je možné čistiť opláchnutím pod vodou alebo pomocou čistiacej stanice, ktorá zároveň strojček nabíja.

Overený zákazník Testuj.to Miroslav

• Krásny, masívny strojček
  • Hladká pokožka
  • Prispôsobivá hlavica
  • Možnosť dokúpenia nabíjacej krabičky
  • Nič, som nadšený

Strojček na prvý pohľad zaujme luxusným, masívnym vzhľadom v dvojfarebnom kovovom vyhotovení. Je reprezentatívny, hanbu neurobí ani na služobke s kolegou na izbe. Holí bezchybne do hladka, hlava sa prispôsobuje povrchu, pokožka je jemná, kontúry presné. Hneď som si k nemu kúpil nabíjacie puzdro na cesty. Určite odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Radek

Pridané: 30. novembra 2023

• Design
  • Jednoduché ovládanie
  • Pevné a praktické puzdro
  • Suché a mokré holenie
  • Čistiaca stanica
  • Veľmi stručný návod popis, väčšina návodu v obrázkoch , podrobnejší popis by sa určite hodil

Túžite po dokonalom, perfektnom a hladkom oholení, pocitom pohodlia na pokožke za pár minút po mokrom a suchom holení.

Je tu jasná voľba v podobe holiaceho strojčeka Braun Series 9 Pro+ 9565cc.
Balenie obsahuje : holiaci strojček Braun Series 9 Pro+ 9565cc s pružnou holiacou hlavou so zabudovaným presným zastrihávačom ProTrimmer na fúzy, kotlety a bradu pod nosom. Pevné cestovné puzdro , stanica SmartCare Center 6 v 1, ktorá čistí, dezinfikuje, suší a nabíja holiaci strojček s napájacím káblom SmartPlung , čistiaca kazeta a čistiaca kefka.
Z vlastnej skúsenosti môžem len odporučiť ( za menej ako 2 minúty je vaša tvár hladká ako nikdy predtým. Takýto pocit z oholenej tváre som nikdy nemal so svojimi predchádzajúcimi elektrickými holiacimi strojčekmi a to ich nebolo za 30 rokov, čo sa holím, málo. Všetko funguje tak, ako má. Odkedy mám Braun Series 9 Pro+ 9565cc s flexibilnou holiacou hlavou , začal som sa holiť každý deň, v okamihu je výsledok dokonalý.
STALA SA Z TOHO VEĽMI PRÍJEMNÁ ZÁVISLOSŤ.

Philips Series 7000 Wet&Dry S7886/58

Philips Series 7000 Wet&Dry S7886/58

Overený zákazník Philips Eshop Overený zákazník

Pridané: 29. novembra 2023

Zakúpený v Philips Eshop

• tichá prevádzka
  • slabší návod na použitie v slovenčine

Overený zákazník Alza.sk Jozef La...Beňová Lehota Dol.Kubín

Pridané: 29. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Som spokojný s Philipsom.1231/41...Doteraz som používal Remington.

Overený zákazník Testuj.to Martin

• Jednoduché čistenie
  • Nenašiel som nič čo by sa mi nepáčilo

Strojček pôsobí mohutným dojmom, ale v ruke sa drží veľmi pohodlne a príjemne. Oholí s prehľadom aj trojdňové fúzy. Dlhá výdrž batérie. Holiaca hlavica sa dá jednoducho vybrať a strojček aj hlavica opláchnuť pod tečúcou vodou. Ľahko sa vkladá do čistiacej stanice.

Overený zákazník Testuj.to Miloslav

• Rýchle nabíjanie
  • Nič ma nenapadá

Som veľmi spokojný s týmto strojčekom.
Už dlhé roky používam značku Braun.
Tento typ série 9 pro je pre mňa najlepší.
Prevedenie a kvalita sa nezaprie. Rýchle nabíjanie a materiál je kvalitný. Holením strávim oveľa menej času a výsledok je dokonalý. Pokožka je jemnejšia a menej podráždená.

Overený zákazník Testuj.to Zdeno

• hladkosť oholenia
  • samočistenie

Holiaci strojček Braun Series 9 9565cc je úplne dokonalý výrobok. Dokonale hladko holí, v dokovacej stanici sa nielen dobíja, ale aj sám čistí a premaže a je pripravený na ďalšie použitie. Doba nabíjania je úmerná a nabitie vydrží na niekoľko oholení dohladka. Strojček sa dodáva aj s praktickým cestovným puzdrom,ktoré zabráni akémukoľvek poškodeniu na cestách.

Philips OneBlade 360 QP2730/20

Philips OneBlade 360 QP2730/20

Overený zákazník Alza.sk Maja

Zakúpený v Alza.sk

Za tu cenu, dobrá kvalita.

Overený zákazník Testuj.to Anette

Zakúpený v Testuj.to

• dokonale oholí aj dlhšie fúzy
  • hladké oholenie
  • dlhodobá výdrž
  • farba strojčeka
  • všetko bolo v poriadku

Holiaci strojček Braun SERIES 9 PRO+ je úplne senzačný. Ako prvé ma zaujala jeho absolútne tichá prevádzka. Strojček krásne padne do ruky a manipulácia s ním je úplne jednoduchá. Holenie je úplne hladké, som nadšený, aké skvelé výrobky značka Braun vyrába. S predchádzajúcim strojčekom, ktorý som používal roky, sa to nedá porovnať, tento je o mnoho tried vyššie. So strojčekom som úplne spokojný.

Overený zákazník Alza.sk Viktor

Zakúpený v Alza.sk

Kupoval som to pre známeho. Nič nové oproti výrobku spred 10 rokov, ktorý mám ja. Dokonca sa mi zdá menej výkonný.

Zobrazujem 121 - 140 zo 500 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25